Jesteś tutaj:
Sukces naszych uczennic
28 maja 2026r. uczniowie klasy 3b byli w Miejskim Domu Kultury w Katowicach-Szopienicach na spektaklu muzycznym pt. "Tuzin życzeń". Barwne widowisko przeniosło widzów w podroż do Krainy Czarów. Jedna z głównych postaci musicalu - Nahię grała uczennica klasy 3b Magdalena Orzeł. W spektaklu brała udział również uczennica klasy 6b Weronika Orzeł.
GRATULUJEMY !!!