Kolorowe kwiaty dla Mam
Z okazji Dnia Mamy, obchodzonego 26 maja, uczniowie klasy 2A w ramach zajęć plastycznych przygotowali wyjątkowe upominki dla swoich mam.
Dzieci wykonały piękne, kolorowe kwiaty z drewna. Każda praca została ręcznie pomalowana i ozdobiona przez uczniów, dzięki czemu powstały niepowtarzalne prezenty. Te wyjątkowe kwiaty nigdy nie zwiędną — podobnie jak miłość dzieci do swoich mam.
Zajęcia były okazją do rozwijania kreatywności, staranności oraz wyrażenia wdzięczności i miłości wobec mam.
Dziękujemy wychowawczyni klasy, Pani Izabeli Wyciślik, za pomysł na przygotowanie tych wyjątkowych upominków.