Międzyszkolny konkurs plastyczny "Najpiękniejsza kartka wielkanocna"

REGULAMIN MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „KARTKA WIELKANOCNA” NA NAJPIĘKNIEJSZA KARTKĘ WIELKANOCNĄ:

ORGANIZATORZY KONKURSU:

◆ Szkoła Podstawowa nr 9 im. J. Brzechwy w Katowicach.

CELE KONKURSU:

◆ Rozwijanie twórczego myślenia, pomysłowości i kreatywności uczniów,

◆ Stworzenie możliwości prezentacji własnych dokonań twórczych,

◆ Poszerzanie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych,

◆ Rozwijanie talentu artystycznego oraz wrażliwości estetycznej.

REGULAMIN:

◆ Celem konkursu jest własnoręczne wykonanie przez uczniów kartki wielkanocnej

◆ Konkurs skierowany jest do uczniów klas I-III uczęszczających do świetlic szkolnych szkół podstawowych z województwa śląskiego.

◆ Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne, każdy uczeń może oddać jedną kartkę.

◆ Kartki wykonane mają być ręcznie, wybranymi przez siebie technikami plastycznymi – rysowanie, malowanie, wyklejanie, wydzieranie, grafika itp.

◆ Format pracy od 10x15 (wielkość pocztówki) do A5.

◆ Gotową kartkę należy przesłać lub dostarczyć osobiście na adres organizatora (Szkoła Podstawowa nr 9 i. J. Brzechwy w Katowicach, ul. Panewnicka 172, 40-772 Katowice), z dopiskiem „Kartka Wielkanocna - konkurs” do dnia 27.03.2024 r.

◆ Pracę należy opatrzyć następującymi danymi umieszczonymi na odwrocie: imię i nazwisko autora pracy, nazwa i nr szkoły, klasa.

◆ Do pracy należy dołączyć wypełniony dokument ze zgodami na przetwarzanie danych i udział w konkursie (Załącznik nr 1 oraz nr 2).

◆ Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej szkoły www.sp9katowice.szkolnastrona.pl do dnia 08.04.2024 r.

◆ Niezależne jury oceni kartki biorąc pod uwagę samodzielność, estetykę wykonania, kreatywność i pomysłowość autora.

◆ Laureaci konkursu otrzymają dyplomy pamiątkowe oraz nagrody rzeczowe.

◆ Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu oraz zgodą na publikację pracy na stronie www.sp9katowice.szkolnastrona.pl.

◆ Prace konkursowe przechodzą na własność organizatora konkursu i nie podlegają zwrotowi

Serdecznie zapraszamy do udziału! :)

Autor: Wychowawcy świetlicy