Rok Szkolny 2018/2019

Szanowni Rodzice, Drodzy Nauczyciele i Pracownicy szkoły i Wy – Drodzy Uczniowie!!!

Za nami rok ciężkiej pracy, czas wielu doświadczeń i przeżyć, osobistych sukcesów. Jestem dumna z wszystkich uczniów naszej szkoły. Dziękuję serdecznie za całoroczną pracę Wam wszystkim! Dziękuję tym, którzy reprezentowali szkołę biorąc udział w różnych konkursach, zawodach sportowych na terenie szkoły, czy miasta. W tym roku szkolnym możemy pochwalić się wieloma sukcesami.

Żegnamy się z ósmoklasistami, którzy wchodzą w kolejny, jeszcze nieznany etap edukacji. Mam nadzieję, że okres nauki w naszej szkole zaopatrzył Ich w wiedzę, doświadczenie i odwagę na dalszą wędrówkę nowymi ścieżkami edukacji. Będziemy za Wami tęsknić……

Składam wyrazy podziękowania wszystkim nauczycielom za Ich trud, cierpliwość, wyrozumiałość, poświęcenie i profesjonalizm. Dziękuję wszystkim pracownikom szkoły za Ich pracę i śmiech na twarzy każdego dnia.

Serdecznie podziękowania chcę skierować do wszystkich rodziców, którzy zawsze chętnie odpowiadają na nasze apele, gdy potrzebujemy pomocy i wsparcia. Radzie Rodziców dziękujemy za zaangażowanie i ciekawe pomysły.

Życzę wszystkim udanego wypoczynku, wspaniałych beztroskich wakacji. Drodzy Uczniowie pamiętajcie o bezpieczeństwie! Cieszcie się latem, słońcem i nabierajcie sił, aby 2 września rozpocząć kolejny rok szkolny.

Serdecznie pozdrawiam

Dagmara Pazio