Pokaz Eko - Mody

Zapraszamy do udziału w 2 edycji "Pokazu Eko - Mody". Poniżej przedstawiamy zasady udziału. Zapraszamy!!

Eko pokaz mody dla klas 1-8 SP

Wychowawca:

1. Wyznacza maksymalnie 2 uczestników, którzy będą reprezentowali oddział (max 2 – nie może być więcej, ale może być 1)

2. Zgłasza do dnia 15 kwietnia reprezentantów SP do P. Edyty Grabizna Kusz , Marcina Franke

Uczniowie:

1. Projektują strój z Eko odpadów : gazety, kartki, rolki po papierze toaletowym, foliowe reklamówki, kartony, nakrętki, puszki ... i inne.

2. Następnie tworzą modny strój, prezentują go na pokazie Eko mody w dniu 22.04.2024 r.

Wymagania:

1. Strój musi być ekologiczny, pomysłowy, samodzielnie wykonany.

Komisja oceni:

- oryginalność stroju

- estetykę

- wkład pracy w przygotowanie stroju i różnorodność materiałów.

Cele konkursu:

· zagospodarowanie odpadów przydatnych do ponownego wykorzystania lub przetwarzania,

· propagowanie idei czystego środowiska,

· propagowanie selektywnej zbiórki odpadów w szkole, w domu –w życiu codziennym,

· zachęcanie dzieci do przedstawiania własnego pomysłu na czyste środowisko poprzez wykonanie stroju z materiałów przeznaczonych do recyklingu.

Organizatorzy: Edyta Grabizna-Kusz , Marcin Franke

Autor: E. Grabizna - Kusz, opublikowała K. Cyrus