Głośnie Czytanie dla przedszkolaków

W dniu 16.10.2019 uczniowie i uczennice klas 7B i 8A wraz z opiekunem szkolnego Wolontariatu odwiedzili Miejskie Przedszkole nr 40 przy ulicy Panewnickiej 73. Celem wizyty była realizacja drugiego etapu akcji Wolontariatu w ramach obchodów Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania

Nasi uczniowie ku wielkiej radości przedszkolaków zaprezentowali znane im i lubiane teksty z literatury dziecięcej, następnie obdarowali dzieci wspaniałymi zakładkami, przygotowanymi na zajęciach technicznych. W czasie całej wizyty panowała bardzo miła atmosfera, niektórzy uczniowie są absolwentami tego Przedszkola, dlatego pobyt w nim miał dla nich także wartość sentymentalną. Pracownicy, jak i wychowankowie Przedszkola przyjęli nas bardzo serdecznie i zaprosili do dalszej współpracy.

Autor: J. Lis, opublikowała JW