Dzień Marzyciela - 8 września

"TO MOŻLIWOŚĆ SPEŁNIANIA MARZEŃ SPRAWIA, ŻE ŻYCIE JEST TAKIE FASCYNUJĄCE." Paulo Coelho

8 września to Dzień Marzyciela. W tym dniu każdy bezkarnie może chodzić z głową w chmurach i zatracić się w swojej wyobraźni niczym Dyzio Marzyciel.  A o czym marzyły dzieci na świetlicy - przypomną sobie za 20 lat, gdy otworzą specjalnie przygotowane skarpety, w których zamknęły marzenia. Pani Kasia zadbała o "zaczarowanie" skarpetek, aby spełniły się życzenia w nich schowane. Pani Małgosia przypomniała, co to są marzenia. Dzieci z klas starszych wraz z Panią Anetką doszły do wniosku, że jeden dzień to za mało i stwierdziły, ze musi być Tydzień Marzyciela. A Pani Ania wybrała się z pierwszakami na wyspę marzeń. Przy muzyce relaksacyjnej, pod kocykiem i na wygodnych poduszkach marzyliśmy, marzyliśmy i marzyliśmy...