Tydzień z Kubusiem Puchatkiem

W ramach tygodnia z Kubusiem Puchatkiem uczniowie mieli okazję do wzięcia udziału w licznych konkursach i zabawach. Konkurs "Małe Conieco" okazał się dość trudny, ale nie odstraszyło to uczestników. Chętnych do wzięcia udziału w konkursie "Kto to powiedział?" było strasznie dużo. Natomiast konkurs modowy na najlepszy strój Kubusia Puchatka lub Jego przyjaciela cieszył się największym powodzeniem wśród pierwszaków. Uczniowie bardzo chętnie wzięli udział w konkursie na maskę Kubusia Puchatka. Najwięcej jednak zabawy i uśmiechu dało przypinanie ogona Kłapouchemu, za narysowanie którego dziękujemy panu Rafałowi Guzowskiemu. Wszystkie wspaniałe zabawy i konkursy w ramach tego tygodnia wymyśliła pani Katarzyna Cyrus.