Brązowy październik- tydzień 3

Trzeci tydzień października rozpoczęliśmy od świętowania Dnia Edukacji Narodowej. Z tej okazji przygotowaliśmy małe upominki dla Pracowników Obsługi i Administracji naszej Szkoły. Było mnóstwo radości!! :)

Wtorek był Świetlicowym Dniem Czekolady, więc radości nie było końca :) W świetlicy czekały na nas Świetlicowe Czekoladki, którymi podzieliliśmy się z nauczycielami, pracownikami obsługi i tymi, którzy nas odbierali z zajęć świetlicowych :) Był też konkurs plastyczny pt. "Czekoladowy świat". W konkursie tym pierwsze miejsce zajął Dominik, drugie Zosia, trzecie Maja i Sonia, a wyróżnienie Karolina. Gratulujemy!! :)
Ten tydzień przyniósł jeszcze jedno święto - Dzień Listonosza :) Na naszą Panią Listonosz czekała piękna kartka z życzeniami zrobiona przez nas i mały słodki upominek :) Pozdrawiamy serdecznie!! :)
Cały tydzień minął nam na poznawaniu Jana Brzechwy i Jego twórczości. Teraz już nie ma wiersza naszego Patrona, który pozostałby nam obcy :) Chwile, gdy pogoda nie dopisywała poświęciliśmy na robienie instrumentów muzycznych :)

Ciekawe co nas czeka w przyszłym tygodniu!! :):):)