Brązowy październik - tydzień 2.

W drugim tygodniu października wiele się działo w naszej świetlicy :) Po pierwsze, zrobiliśmy mnóstwo prac, ozdób, prezentów z wykorzystaniem ziaren kawy :) Ich zapach przyciągnął do świetlicy niejednego Gościa :)

Po drugie, na fali natchnienia, przygotowaliśmy małe prezenciki dla pracowników obsługi i administracji naszej Szkoły :) Mamy nadzieję, że się spodobają :)
A po trzecie, w tym tygodniu zgłębialiśmy tajniki mądrej myśli, że czytanie rozwija wyobraźnię :)  W tym temacie przeżywaliśmy w czwartek, 11 października, Świetlicowy Festiwal Czytania :) Z tej okazji uczennice klas 7 a i 7 b przygotowały dla nas rewelacyjne zajęcia :) Było wspólne czytanie, konkursy wiedzy i spostrzegawczości, rysowanie, dużo śmiechu i dobrej zabawy!! :) DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!!! :):):)