Konkurs -"Najpiękniejszy list dla Ziemi"

Z okazji Dnia Ziemi zachęcamy uczniów do udziału w szkolnym konkursie "NAJPIĘKNIEJSZY LIST DLA ZIEMI". Konkurs organizowany jest w ramach ogólnopolskiej akcji Fundacji Arka, w której uczestniczymy już od wielu lat.

Konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach wiekowych 1-3 i 4-8.
Zadanie konkursowe: napisać list do rodziców, narysować ilustrację lub wykonać pracę w programie MS Paint, która zachęci dorosłych do działań proekologicznych np. segregacji odpadów, dbania o klimat, recyklingu...
Podpisane prace (imię i nazwisko, klasa) prosimy nadsyłać do 29 kwietnia 2020 r. na adres poczty e-mailowej konkursekologicznysp9@wp.pl
Nagrodzone prace zostaną opublikowane na stronie internetowej szkoły. Pamiątkowe dyplomy i nagrody wręczymy po powrocie do szkoły.
Organizatorzy konkursu: Anna Piekutowska i Izabela Wyciślik - nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

Autor: Izabela Wyciślik, Anna Piekutowska, opublikowała AS