Wyniki konkursu "Najpiękniejszy list dla Ziemi"

Ogłaszamy wyniki Szkolnego Konkursu Ekologicznego „Najpiękniejszy list dla Ziemi”

Serdecznie dziękujemy wszystkim chętnym, którzy pochylili się nad problemem ekologii i wzięli udział w naszym konkursie. Przesłane prace były ciekawe, inspirujące i skłaniające do refleksji.
Wyróżnione -  publikujemy, abyście mogli podzielić nasze odczucia i spostrzeżenia.

W kategorii klas IV – VIII

wyróżniłyśmy pracę Aliny Sakundiak

W kategorii klas I – III

I miejsce dla Oliwii Świąć

II miejsce dla Filipa Furmana

III miejsce dla Amandy Bugiel

oraz wyróżnienia dla Zuzanny Klimy, Kingi Koenig i Aleksandra Myszkowskiego

Gratulujemy! Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogły wręczyć Wam dyplomy i nagrody.

organizatorki konkursu

Autor: Izabela Wyciślik, opublikowała AS