Pojedynek książek - powraca

Październikowa akcja: „Pojedynek książek”, która odbywała się w ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych cieszyła się wśród naszej społeczności szkolnej dużym zainteresowaniem. W związku z tym, że zwracaliście się z prośbami o organizację kolejnych rywalizacji książek, postanowiliśmy drodzy Uczniowie kontynuować ją.

„Pojedynek książek” wraca, ale ze względu na to, że obecnie odbywa się nauczanie zdalne głosowanie będzie się odbywać on-line. Poniżej znajduje się link do głosowania. Możecie nie tylko oddać głos na daną książkę, ale również zaproponować inne tytuły książek, które mogłyby ze sobą rywalizować. Dany pojedynek będzie trwał, jak dotychczas, tydzień. Każdy uczeń naszej szkoły może oddać jeden głos podczas trwania danego pojedynku.

Sprawdź jakie książki rywalizują ze sobą podczas pierwszego głosowania on-line.

NIE ZWLEKAJ! ZAGŁOSUJ NA SWOJEGO KSIĄŻKOWEGO FAWORYTA!

Autor: Katarzyna Kawalec, opublikowała AS