Pojedynek książek – podsumowanie listopada 2020 roku.

W listopadzie przeprowadziliśmy dwa pojedynki książek. Nowością jest przeniesienie głosowania w przestrzeń internetową.

PIERWSZY POJEDYNEK KSIĄŻEK (on-line) wygrało opowiadanie autorstwa Grzegorza Kasdepke pt.: „Nowe przygody detektywa Pozytywki” zdobywając 23 głosy. Przeczytało ją aż 30 uczniów spośród 44 głosujących. Książka Pierdenico Baccalario pt.: „Sklepik okamgnienie. Busola snów” zdobyła 21 głosów. Natomiast przeczytało ją jedynie 5 uczniów spośród wszystkich głosujących.

DRUGI POJEDYNEK KSIĄŻEK (on-line) wygrało opowiadanie autorstwa Joanny Olech pt.: „Dynastia Niziołków” zdobywając 21 z 39 głosów. Książkę tę przeczytało 12 uczniów. Natomiast książka Barbary Gawryluk pt.: „Dżok, legenda o psiej wierności” uzyskała 18 głosów. Spośród wszystkich głosujących przeczytało ją jedynie 3 uczniów.

Książki biorące udział we wcześniejszych pojedynkach znajdują się w naszej bibliotece. Natomiast w obecnie trwającym – trzecim pojedynku książek on-line rywalizują ze sobą książki, których na razie nie posiadamy w swoim księgozbiorze, ale już wkrótce jedna z nich go wzbogaci. Podpowiem, iż są to opowiadania z gatunku fantasy. Link do głosowania zostanie udostępniony przez Waszych wychowawców. Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w głosowaniu!

Autor: Katarzyna Kawalec, opublikowała AS