Dzień Babci i Dziadka w I a

21 stycznia obchodzimy Dzień Babci a - 22 stycznia - Dzień Dziadka. Święta te mają w Polsce tradycję liczącą ponad pół wieku, pojawiły się bowiem w naszych kalendarzach już w latach 60. ubiegłego wieku i na stałe weszły w nasze kalendarze.

Są to Święta, które dają naszym najbliższym wiele ciepła, radości i miłości, wnukowie mogą okazać swój szacunek. Laurka, ręcznie robiony upominek, piosenka, wierszyk – na tę okazję każdy prezent jest dobry. Ważne, żeby był to prezent od serca bo takie najbardziej cenią sobie Babcie i Dziadkowie. W dzisiejszych czasach kontakt osobisty jest utrudniony, ale można sprawić przyjemność wykorzystując nowoczesne technologie. Uczniowie klasy I a przygotowali kartkę dla KOCHANYCH BABĆ I DZIADKÓW.

Autor: Dorota Giec , opublikowała AS