Wyniki konkursu nt. Bezpieczeństwa w Internecie

W quizie z wiadomości na temat Bezpieczeństwa w Internecie wzięło udział 168 uczniów klas od IV do VIII. Wykazali się oni ogromną wiedzą w tym temacie. Najwięcej trudności przyniosło pytanie dotyczące Spamu - uczniowie mieli wątpliwości jak postępować z niechcianymi wiadomościami. Przypominamy, że NIGDY nie otwieramy wiadomości otrzymanych z nieznanych źródeł i natychmiast je usuwamy. Pytania do quizu opracowały panie Anna Szkop i Joanna Włodarska, a współtwórcą formularza był uczeń klasy VIII a - Mateusz Turski.

Laureatami konkursu zostali uczniowie, którzy otrzymali maksymalną liczbę punktów w swojej kategorii wiekowej.

Klasy IV - V:

Amanda Bugiel, Stanisław Bargieł, Mateusz Cieślak, Natalia Oporek, Zuzanna Przybyło, Zuzanna Żłobińska

Klasy VI:

Dominika Bekman, Laura Bugiel, Oliwier Suliga, Antoni Szytuła, Nina Tarkowska, Wiktoria Wójcik

Klasy VII - VIII:

Michał Lubelski, Jan Młynek, Oliwia Partyka, Daria Pikul,Jakub Staszek, Szymon Szedel, Natalia Tomczak, Bartosz Wawrowski, Lena Wojnarowicz

Gratulujemy wiedzy!

Nagrodami w konkursie są między innymi oceny z informatyki, a dyplomy wręczymy po powrocie do nauczania stacjonarnego,

Organizatorzy DBI 2021

Autor: Anna Szkop