Ranking Liceów i Techników Perspektywy 2021

Znamy najlepsze licea ogólnokształcące i technika w Polsce! Zwycięzcy Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2021 to: XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie (najlepsze liceum) oraz Technikum Mechatroniczne nr 1 w ZSLiT nr 1 w Warszawie (najlepsze technikum). Ranking Liceów i Techników Perspektywy 2021 został przygotowany przez "Perspektywy" już po raz dwudziesty trzeci.

Najlepszym liceum w województwie śląskim okazło się III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach, które plasuje się na 19 miejscu w kraju. 17. w Polsce Śląskie techniczne Zakłady Naukowe znalazły się w naszym województwie na miejscu drugim.

Zachęcam do przeczytania o metodologii przyznawania miejsc i sprawdzenia, gdzie uplasowała się wybrana przez Was szkoła ponadpodstawowa.

Ranking techników: Ranking Techników - Perspektywy

Rankin liceów: Ranking Liceów Ogólnokształcących - Perspektywy