Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 2 w Katowicach

Drodzy ósmoklasiści przekazuję ofertę edukacyjną Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 2 w Katowicach obejmującą informację o kierunkach kształcenia i warunkach rekrutacji.

W obecnej sytuacji jedyną formą przekazania młodzieży informacji o możliwościach wyboru szkoły ponadpodstawowej jest komunikacja elektroniczna, dlatego zachęcam do zapoznania się z ofertą szkoły.

Materiały o szkole, są dostępne w poniższym linku.

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 2 w Katowicach proponuje ósmoklasistom wzięcie udziału w 45-minutowych spotkaniach on-line z nauczycielami przedmiotów zawodowych, którzy przybliżą kierunki kształcenia w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 2, ułatwią wybór szkoły ponadpodstawowej, pomogą zaplanować dalszą karierę zawodową oraz odpowiedzą na wszystkie pytania.

Proponują młodzieży spotkania o tematyce przybliżającej kierunki kształcenia:

• w XVI Liceum Ogólnokształcącym – profil e-biznes
  • w Technikum Nr 4 – zawody: technik automatyk, technik energetyk, technik elektryk, technik robotyk, technik ekonomista, technik rachunkowości, technik informatyk, technik programista

Autor: Anna Szkop