Dzień Otwarty w Śląskich Technicznych Zakładach Naukowych

Tegoroczne Dni Otwarte w Śląskich Technicznych Zakładach Naukowych odbędą się w dniach: 23 i 26. 04. 2021r. Prezentacja poszczególnych zawodów będzie miała miejsce w godzinach popołudniowych oraz zorganizowana zostanie w formie zdalnej.

Transmisja odbędzie się na fanpage'u Samorządu Uczniowskiego Śl.TZN na Facebooku. Można ją będzie oglądać od razu po wejściu na fanpage – zostanie wyświetlona jako jeden z pierwszych wpisów. Bezpośrednio pod transmisją zostanie zamieszona sekcja komentarzy, w której zainteresowani kandydaci będą mogli zadawać pytania do prowadzących, którymi będą uczniowie z poszczególnych zawodów. Pytania będą moderowane, aby nie zakłócać przebiegu transmisji. Na potrzeby tegorocznych Dni Otwartych oraz wychodząc naprzeciw zainteresowaniom społeczności szkolnej, tworzono przez cały okres nauki zdalnej wirtualne odwzorowanie budynków szkolnych w grze Minecraft. Podczas trwania Dni Otwartych zostanie udostępniony adres IP serwera, na którym będzie można zwiedzić całą szkołę w wirtualnym świecie.

Informację o Dniach Otwartych Śl.TZN zamieszczono na stronie internetowej szkoły oraz szkolnym i samorządowym Facebooku.

Autor: opublikowała AS