Szkolny Tydzień Ekologiczny - dzień 1 - maseczki

Dziękuję wszystkim uczniom aktywnie realizującym zadania Tygodnia Ekologicznego.
Podziękowanie kieruję również w stronę Rodziców, zaangażowanych w przygotowanie materiałów, pomoc techniczną i wysyłanie prac. Cieszę się, że mimo ogólnego zmęczenia zdalnym nauczaniem i dodatkowymi obowiązkami wytrwale, przez cztery dni podejmowaliście nowe ekologiczne wyzwania.

Czas na zasłużoną nagrodę. Przygotowałam dla każdego uczestnika dyplom, a dla najbardziej wytrwałych nagrody. Otrzymacie je wraz z powrotem do szkoły. Myślę, że już niebawem.
Chcę podzielić się wrażeniami z tego wyjątkowego tygodnia.

Poniedziałek – 19 kwietnia – wysyłaliście maseczki. Myślę, że noszenie na co dzień ciekawych maseczek uprzyjemniłoby nam ten obowiązek. Zobaczcie jakie były Wasze propozycje.

Autor: Izabela Wyciślik, opublikowała K.C.