AKCJA CZYTELNICZA – BILET POWROTNY DO BIBLIOTEKI

Ogromnie się cieszymy, że nasza szkoła znów rozbrzmiewa głosami naszych uczniów. Z tej okazji zapraszamy uczniów klas I - III do wzięcia udziału w akcji, czytelniczej, której pomysłodawcą jest czasopismo „Biblioteka w Szkole”: BILET POWROTNY DO BIBLIOTEKI. Każdy z uczniów otrzyma bilet z ikonkami przedstawiającymi różne gatunki książek oraz legendę. Po wypożyczeniu książki z danej kategorii bibliotekarka skasuje bilet. Po skasowaniu całego biletu uczeń otrzyma dyplom.

Drogi Rodzicu. Przy tej okazji zachęcamy do zapoznania się z treścią listu. Pomóżcie nam proszę zachęcić dzieci do czytania. Mamy nadzieję, że odpoczną one od wpatrywania się w ekran monitora sięgając po interesującą książkę.

Mamy nadzieję, że zabawa nie tylko przyciągnie stałych bywalców naszej biblioteki, ale zachęci do zajrzenia w jej progi także i tych rzadziej nas odwiedzających :)

Autor: Katarzyna Kawalec, opublikowała AS