Laboratoria Przyszłości - wykorzystanie pomocy we wrześniu 2022 r.

W ramach Laboratoriów Przyszłości nasza szkoła zakupiła wyposażenie techniczne potrzebne w kształtowaniu i rozwijaniu umiejętności manualnych i technicznych, umiejętności samodzielnego i krytycznego myślenia, zdolności myślenia matematycznego oraz umiejętności w zakresie nauk przyrodniczych, technologii i inżynierii, stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych, jak również pracy zespołowej, dobrej organizacji i dbania o porządek na stanowisku pracy oraz radzenia sobie w życiu codziennym.

We wrześniu w ramach kółek zainteresowań uczniowie zapoznali się z zakupionym sprzętem fotograficznym. kodowali za pomocą zakupionych klocków i pracowali w grupach korzystając z tablic manegnetycznych. Na biologii przeprowadzane były doświadczenia przy użyciu nowych mikroskopów.

Autor: Anna Szkop