Wyniki konkursu czytelniczego: “Poczytaj mi proszę”

Mamy przyjemność ogłosić wyniki rodzinnego konkursu czytelniczego: "Poczytaj mi proszę" dla uczniów klas I - III.

Dla przypomnienia: konkurs polegał na wspólnym czytaniu dziecka oraz rodzica, starszego rodzeństwa, czy innej bliskiej osoby, książki wypożyczonej

z biblioteki szkolnej. Następnie wykonanie ilustracji nawiązującej tematycznie

do treści książki i dostarczenie jej do biblioteki wraz ze zdjęciem upamiętniającym wspólne czytanie.

Komisja konkursowa w składzie: Pani Dagmara Pazio - Dyrektor szkoły, Pani Katarzyna Kawalec - nauczyciel bibliotekarz oraz Pani Magda Zimna - praktykantka podyplomowych studiów pedagogicznych, wyłoniła zwycięzców konkursu w dwóch kategoriach: rysunek oraz fotografia.

Laureaci konkursu otrzymali dyplomy, nagrody książkowe, które mogli sami wybrać oraz zakładki do książek.

Nagrody książkowe zostały zakupione ze środków finansowych zakupionych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i mamy nadzieję, że chwile spędzone

na wspólnym czytaniu były mile spędzonym czasem zarówno dla naszych uczniów, jak i Ich bliskich.

Zwycięzcy konkursu:

Kategoria: RYSUNEK