Szkolny Konkurs "Anioły od serca"

Zapraszamy do udziału w  Szkolnym Konkursie "Anioły od serca" z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. Poniżej zamieszczamy regulamin. Zapraszamy :)

SZKOLNY KONKURS „ANIOŁY OD SERCA” Z OKAZJI MIĘDZYNARODOWEGO DNIA WOLONTARIUSZA

Cel konkursu:

• popularyzacja tradycji Bożonarodzeniowych,

• poznanie form plastycznych w formie własnych wypieków - pierników w kształcie Aniołów,

• pobudzenie wyobraźni plastycznej i możliwości kulinarnych z zakresu wypieków regionalnych,

• ożywienie więzi międzyludzkich, relacji między uczniami, w rodzinie,

• kształtowanie postaw prospołecznych – Piernikowe Anioły zostaną podarowane Seniorom,

• promocja idei wolontariatu szkolnego.

Warunki uczestnictwa:

1. Konkurs adresowany jest do następujących grup wiekowych:

I grupa: klasy 1-3

II grupa: klasy 4-6

III grupa: klasy 7-8

1. Każdy uczestnik może wykonać w ramach konkursu jedną pracę z masy piernikowej.

2. Zadaniem uczestnika konkursu jest upieczenie piernika w kształcie Anioła według inwencji własnej, kreatywne udekorowanie wypieku.

3. Każdy wyrób musi być - ze względów higienicznych i logistycznych - odpowiednio zapakowany i zamknięty, np. taca (podkład), celofan, wstążka i kartonik.

4. Pracę konkursową i zgodę rodziców na udział w konkursie należy dostarczyć do organizatorów – nauczycieli: mgr Julity Lis lub mgr Anety Frączek.

5. Czas trwania konkursu: 5 grudnia 2023 r. – 15 grudnia 2023 r.

6. Rozstrzygnięcie konkursu: 22 grudnia 2023 r. Nagrody ufunduje Rada Rodziców.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU :)

Autor: A. Frączek, opublikowała K. Cyrus