Mali Wielcy Sportowcy - gala rozdania nagród

Nasza szkoła zdobyła I miejsce w ogólnopolskim konkursie „Mali Wielcy Sportowcy”. 25 stycznia 2024 roku odbyło się uroczyste wręczenie nagród. Mieliśmy zaszczyt  gościć: Wiceprezydenta Katowic pana Waldemara Bojaruna, Radnych Miasta Katowice - pana Macieja Biskupskiego i  pana Krzysztofa Pieczyńskiego, Doradcę Zarządu WEG Polska ds. Społecznej Odpowiedzialności Biznesu – panią Urszulę Kaczmarek, Zespół Organizatorów oraz Koordynator Maratonów Kaczmarek Electric MTB - panią Joannę Balawajder, Dyrektora Regionalnego Sprzedaży Kaczmarek Electric - panią Joannę Zygułę, pana Tomasza Jędrzejewskiego  - reprezentującego  Zespół Organizatorów, Dyrektora Hurtowni Elektrotechnicznej Kaczmarek Electric w Katowicach – pana Krzysztofa Tarnawę. Uczniowie przygotowali występ artystyczny. Mogliśmy jeszcze raz zobaczyć film, w którym głównymi bohaterami są uczniowie klasy 4b. Cała społeczność szkolna bawiła się przy piosenkach śpiewanych przez szkolny chórek. Koordynatorem tego konkursu była pani Katarzyna Niedobecka, która z wielkim zaangażowanej walczyła o I miejsce w konkursie, włączając w to uczniów, nauczycieli, a także rodziców i środowisko lokalne. Otrzymaliśmy: stroje i akcesoria treningowe – 10.000 zł, wycieczkę do Parku Wodnego Suntago – 7800 zł, zakupy w oddziałach partnerów – 6200 zł , audyt oświetlenia – 3700 zł. Dziękuję Rodzicom, mieszkańcom Katowic i wszystkim sympatykom naszej szkoły za każdy oddany głos.

Autor: D. Pazio, opublikowała K. Cyrus