Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

W ramach obchodów IX Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia uczniowie klas V-VIII mogli sprawdzić swoją wiedzę podczas testów organizowanych na lekcjach matematyki. Do finału przeszły osoby, które rozwiązały bezbłędnie test i w dodatku w jak najkrótszym czasie. Poniżej przedstawiamy zwycięzców konkursu "Ekspert tabliczki mnożenia:

1 miejsce: Piotr Rejdych, kl. 6b;

2 miejsce: Hanna Zielińska, kl. 7b;

3 miejsce: Kacper Palenga, kl. 6c.

W finale uczniowie wykazali się nie tylko znajomością tabliczki mnożenia, ale także umiejętnością logicznego myślenia i wyszukiwania zależności między liczbami.

Klasa 4 wzięła udział w zabawach interaktywnych związanych z tabliczką mnożenia. Ponadto uczniowie rozwiązali krótki test, a zwycięzcami zostali najszybsi uczniowie: Patryk Riedel, Igor Partyka i Jakub Słodkiewicz.

Gratulacje!

Autor: J. Włodarska, opublikowała JW