SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY ,,ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI’’

W RAMACH TYGODNIA EDUKACJI GLOBALNEJ

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w szkolnym konkursie plastycznym w ramach Tygodnia Edukacji Globalnej - ,,Zakładka do książki’’.

Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie zakładki do książki przedstawiającej wybrany cel edukacji na rzecz zrównoważonego rozwoju (załącznik nr 1).

W konkursie mogą brać udział uczniowie klas I- VIII. Jeden uczestnik zgłasza tylko jedną pracę, która powinna mieć postać dwustronnej zakładki do książki. Prace mogą być wykonane w dowolnej płaskiej technice plastycznej z wykorzystanie rożnych materiałów (np. bibuły, farby, filcu itp.), nie mogą zawierać gotowych elementów zdobniczych. Powinny być opisane: nazwiskiem, imieniem i klasą.

Zakładki należy dostarczyć do świetlicy szkolnej (p. Ewelinie Kołodziejczyk, p. Katarzynie Tasarz-Jamróz) do dnia 22 listopada 2019 roku. Prace oceni niezależne jury do dnia 28 listopada 2019 roku.
Laureaci otrzymają nagrody rzeczowe w trzech kategoriach wiekowych
(I kategoria klasy I-III, II kategoria klasy IV- VI, III kategoria klasy VII- VIII).

Organizatorzy: mgr Ewelina Kołodziejczyk,  mgr Katarzyna Tasarz- Jamróz.

Autor: E. Kołodziejczyk, K. Tasarz-Jamróz, opublikowała JW